Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dziwią.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 15:32   #1524
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Nie moge znalezc tego eko bio z pip, ale teraz tez od nich mam firmy vita-natura i sklad ma taki

Bulion wegetariański. Skład: Maltodekstryna, sól, warzywa suszone (marchew, natka pietruszki, liście selera, por, cebula), olej roślinny, kurkuma, przyprawy, aromat naturalny.

Skrobia modyfikowana na poczatku, nie wiadomo jaki olej roslinny i czym sa tajemnicze przyprawy, ale ogolnie raczej spoko, nie rak instant.

Send from my mind using the Force.
To skoro już był temat bulionu, dorzucę jeszcze skład swojego, chyba jest całkiem popularny, firmy Drobdar
Maltodekstryna, sól, warzywa suszone 12% (marchew, natka pietruszki, liście selera, por, cebula), cukier, olej roślinno-rzepakowy, kurkuma, pieprz czarny, lubczyk liść, aromat naturalny

Zastanawia mnie cukier i z czego jest olej poza rzepakiem.

Nachosy z batata, niby nic odkrywczego, ale to będzie mój hicior na jutrzejszy wieczór http://spinach4breakfast.com/skinny-...potato-nachos/ ser
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując