Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dziwią.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-12, 21:19   #1529
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Zjadam żarcie twojemu żarciu - wegańskie i wegetariańskie potwory, które nie dz

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
A ostatnio pani farmaceutka wróciła mi wiarę w ludzi. Z 20 minut szukała mi leków, które ani nie będą miały żelatyny, ani E120 <3
a jakie leki maja e120? bo nie pamietam, zebym kiedys spotkala
I mimo, ze unikam e120 to nadal ciezko mi uwierzyc, ze w 2015 mamy barwniki z robakow
i jeszcze szelak i inne 'cuda'

kolejne pytanie to jakie witaminy w tabletkach (oprocz d3) sa pochodzenia zwierzecego

jutro sprobuje przemienic jogurt sojowy w cos przypominajacego twarozek, bo potrzebuje do ciasta. Jak sie czlowiek musi nameczyc, nawet musi sam tworzyc twarog i jajka.
Ciasto bedzie takie:
na spod kruche ciasto kakaowe- zamiast jajka dam glutka z siemienia
warstwa z ala twarogu
warstwa z budyniu zmiksowanego z biala czekolada(czekolade bezmleczna na szczescie mam)
na gore plasterki brzoskwin, a jak bede chciala umrzec z nadmiaru slodyczy dam jeszcze polewe

w wersji mlecznej to bylo pyyyyszne, zobaczymy jak w roslinnej

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
O tym mówiłam, co był w PiPie, a dziś go nie było http://www.alma24.pl/artykuly-spozyw...oscia-soli-bio
o, tej fioletowej wersji nie znalam
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2016-02-12 o 21:18
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując