Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-05, 18:43   #1848
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Uwaga będę się uzewnętrzniać Ykhm ykhm... Zacznę od podziękowań dla Pilarka, dzięki której jakoś dziwnie oczyska mi się pociły pewnego wrześniowego dnia Pilar, dziękuję "Malowanie" dla Ciebie było czystą przyjemnością. Dziękuję również Wam wszystkim i każdej z osobna. Jesteście wspaniałe Tyle pięknych mani, tyle pięknych słów, życzeń. I to wszystko z myślą o mnie. Wzrusz... Zaskoczyłyście mnie. Pomysłami, wykonaniem... Za każdym razem zbierałam szczenę z podłogi.
Chu, pięknie Ci w tym kształcie. Twoje łapki wyglądaja niesamowicie. Brawo za udaną metamorfozę!
Nef, fotel mnie rozwalił
Kawko, jak zwykle starannie i elegancko
Mgiełko, nawet nie wiesz jak cieplutko na serduchu mi się zrobiło, że postanowiłaś wrzucić mani na święto I to jeszcze jakie!
Malinko, kula ziemska w koronie mnie powaliła Mogłabym mieć taki herb
Aguś, Ty wiesz jak mnie kupić, uwielbiam brokaty
Amelko, krówka jest czadowa, rozbroiła mnie
Miał, przez Ciebie mam ochotę na truskawki Zaraz niczym tornado przelecę szafki w poszukiwaniu czegoś słodkiego
Rodzynko, trafiłaś w sedno. Lubię jak się świeci
Pilar, Twój pomysł bezczelnie zgapię
Smu, bardzo miło mi się zrobiło, że mimo natłoku zajęć zmalować mani na tych swoich pięknych pazurkach
Misiaczku, te Twoje piórka Przyznaj w końcu, że to naklejki
Yen, właściwie powinnaś dostać baciki Przez Ciebie chcę tę Chinkę Cudne mani stworzyłaś.
Hanan, jestem pod wrażeniem podobieństwa Wypisz, wymaluj Prezio. To oko, ten włos
Śniegusku, rozłożyłaś mnie na łopatki. Babeczki oblane lukrem, posypane kolorową posypką, z żelkami w roli wisienki


Przeżyjmy to jeszcze jeden... i jeszcze raz...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cidu.jpg (241,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b1yd.jpg (366,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qns7.jpg (298,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05440.jpg (53,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8806.jpg (70,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_003180.jpg (46,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 149w7c5.jpg (161,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k3p3LpAl.jpg (43,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (352,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130925_115425.jpg (107,0 KB, 10 załadowań)
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora