Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-08, 18:10   #3031
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
łupię glową bom nieprzyzwyczajona do jeżdżenia palcem zamiast ruszania myszką tzn nieprzyzwyczajona do obsługi lapsia

wywiało mnie dzis z siostrą do trójmiasta, miałysmy dużo spraw do załatwienia. oczywiscie jak zawsze z tą wariatką nie obyło się bez przygód czyli błądzenie w poszukiwaniu celu z kupą śmiechu

byłam też na rentgenie klaty nienawidzę tego. facet który wcześniej u nas robił był jakis taki neutralny, a ten nowy taki jakiś dziwny (ten pierwszy zmarł niedawno, choroba popromienna )

no ale na szczęście wszystko załatwione, siostra zapisala sie jednak na studia mgr (mimo ze cała jej rodzinka się buntuje przeciw temu) , ja zrobiłam badania, zakupy zaliczone tzn siostra kiece na impre kupiła i koszule dla męża dopasowując go do swojej kiecy uż widzę jego minę gdy zobaczy kolor tej koszuli

w domku juz większość popakowana wczoraj, część paczek dałam nawet Tżetowi żeby wysłał już dziś po pracy ale oczywiście nie zdążył przed zamknięciem poczty. jutro nadam ile się da

Huh, to intensywny dzień miałaś Fajnie, że siostra się zdecydowała na studia Nie mów, że fuksja A Ty co kupiłaś

A z paczkami spokojnie- w końcu obiecałyśmy Cię bronić, no nie

Ok, wracam sprzątać łazienkę, strasznie szybko tu widać kurz Musiałabym ścierać co drugi dzień
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora