Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Lumiere:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 18:03   #2008
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
To dawaj relację z różnic pomiędzy formułami, jasność i jak sie nosi, z typem cery jak można
jak sie roznia najlepiej widac w linku który wkleila rzabba t obrazki pod spodem
a co do tego jak sie nosi to jeszcze nie doszłam która formuła mi najlepiej odpowiada.. od kwietnia mam odwyk mineralny i mam co testowac w samplach z innych firm zachwyciłam sie w miedzy czasie blusche i pixie wiec testy lumiere poszly na dalszy plan...nie doszlam jeszcze jaki bedzie moj naj odcien z edm ciut ciemny byl dla mnie light neutral ale najbardziej mi pasowal tonacja natomiast juz wiem ze wszystkie light sa dla mnie za jasne wiec musze celowac o ton ciemniejsze
Cytat:
Napisane przez thabaka Pokaż wiadomość
u Pani Malgosi na allegro najbardziej sensowny wydaje mi sie light warm, czy ktoras z Was go stosuje i moglaby ew. wkleic fotki? chce kupic 2 duze opakowania i to spory wydatek, nie chce sie pomylic
fotek nie zrobie bo mi nie wychodza swatche ale light warm w fomule cashmere jest napewno sporo jasniejszy i bladszy od light neural ale tonacja wydaje sie byc ok tez o nim mysle tylko o ton ciemniejszy by sie przydal
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-07-02 o 19:35
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora