Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-25, 18:10   #45
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Co sądzicie o Pani Orłowskiej z Tvn-u i jej makijażach??

Wątek to chyba na Plotkowe.

Cytat:
Napisane przez marzenka22 Pokaż wiadomość
2 semestry ;po 12 spotkań;po 5 h .Cena za semestr-5 tyś zł.
Koszmarna cena. Zwłaszcza, że to początek i tak naprawdę niewiadomo czego się można spodziewać na tym kursie.
Nie zaufałabym, gdybym już musiała coś takiego zrobić... Widac, że "jedzie" na renomie wyrobionej w TVN, bo kto jak nie telewizja ją rozsławił.

Cytat:
Napisane przez marzenka22 Pokaż wiadomość
no i na koniec dostajesz certyfikat ,i pracujesz na najlepszych kosmetykach oczywiscie ..ja bardzo chce tam iść ale nie dam rady narazie
A skąd te kosmetyki, kto je daje? Trzeba sobie samamu kupić?

Jeśli daje je p. Ania w ramach wyposażenia swoich kursantek, to pewnie za te kosmetyki płaca sami kursanci. Nic za darmo. No i ona jaka "sławna wizażystka" ma zapewne jakieś tam dojścia do markowych kosmetyków.
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
podobal mi sie makijaz etniczny , taki mocno kolorowy

a mozesz wkleic makijaz jaki Ci wykonala? to bylo wtedy jak snieg padal taki sztuczny? a ona byla w czapce bialej?
Makijaż etniczny był w miarę OK., ale zauważ, że Ania się rozpędziła i później nieco zmieniła, niektóre szczegóły w tymże makijażu.
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Heh, to ja się wyłamię - makijaże pani Orłowskiej mnie nie porażają, ot takie zwyczajne. Bierze kobiety bez problemów z cerą, więc problem (a jednocześnie sztuka) ukrywania dużych mankamentów odpada. Rozumiem, ze na antenie w krótkim czasie cudów się nie stworzy, więc nie mam czym się zachwycać. Zdecydowanie wolę popodziwiać w wolnym czasie makijaże niektórych dziewczyn na MM
Heh i ja też to zauważyłam. Może pr. nie daje jej duzych możliwości, ale i ona się jakoś nie wykazuje, nie wysila się.
Generalnie nie utrudnia sobie życia w programie.

Ja jej makijażami zachwycona nie jestem. Często jej się poobsypują cienie, byle jak tuszuje rzęsy-w życiu bym w takich nie wyszła na ulice.

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Mnie też jakoś nie powalają te makijaże, ale oglądam z nadzieją że się czegoś nauczę Poza tym nie jest zbyt elokwentna - nie potrafi dokładnie opisać co robi. Zresztą trzeba patrzeć na makijaż samej wizażystki - jak dla mnie za ostry, taki nawet wulgarny. A powinien chyba podkreślać naturalne walory
Powinni zaprosić do tego programu age bj albo karole albo rei albo parę jeszcze innych dziewczyn z MM - myśle, że lepiej by sobie poradziły
Makijaż każdy robi jak MU się podoba. Dla mnie to ona nie jest wymalowana wulgarnie, chyba [sorry] nie widziałaś wulgarnego makijażu.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując