Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak nałożyc róż...??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-01-23, 12:57   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: jak nałożyc róż...??

Róż jest bardzo istotnym elementem makijażu i bardzo dobrze, że chcesz go używać.
Ale faktycznie jak jest źle nałożony, nie w tych miejscach co powinien to może w końcowym efekcie podkreślić nie to na czym nam zależało.
Najczęściej różem pokrywa się kości policzkowe ciągnąc pędzel od miejsca tuż pod skroniami w dół w kierunku nosa. Ale trzeba pamiętać, że sposób nakładania różu zależy od kształtu twarzy. Przy okrągłej nakłada się go bardziej ukośnie, przy pociągłej bardziej poziomo. Można nim również pokryć delikatnie koniuszek nosa i brodę oraz czoło przy nasadzie włosów.
I jest to najmodniejszy i najlepszy sposób ożywienia cery.

Efekt wyszczuplenia osiągniemy natomiast ciągnąc pędzel od ucha między kością policzkową a żuchwą. Tylko, że lepsze do tego są ciemniejszy podkład bądź ciemny, cielisty puder.

Czasami niektóre róże mają dwa lub trzy kolory w zestawie. wtedy bardzo ładnie wygląda jak najjaśniejszym muśniemy wystające części kości policzkowych, a ciemniejszym właśnie to zagłębienie.


Może Ci się przydadzą te wskazówki [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując