Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-15, 13:32   #3674
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jak wtarłam pyłek i później nałożyłam top to po utwardzeniu pojawiły się gdzieniegdzie grudki (nie od pyłku, tylko jakby pylek miejscami zbił się w większe skupiska i tam to wyglądało). Przejechałam bloczkiem, nałożyłam jeszcze raz top i teraz jest idealnie

wcale mnie to nie dziwi; mam taką kosmetyczkę (kiedys już tu o niej wspominałam) która jest kosmetyczką ale nie stylistka paznokci. Zajmuje się też nakładaniem hybryd. Jej wiedza w porównaniu z moją jest znikoma, sama ma zniszczone paznokcie "od hybryd", o olejowaniu słyszała ale tylko po skończonym zabiegu, a każdorazowo matuje sobie płytkę przed nałożeniem bazy bo tak zaleca producent...
to u mnie nie było żadnych "skupisk" pyłku

nie uważam się za styliskę, a właśnie raczej za kosmetyczne (wykształcenie TUK ), ale żeby kosmetyczka nie znała się na pielęgnacji paznokci czy włosów to dla mnie niezrozumiałe ... co prawda nie pracuję zarobkowo w zawodzie, ale jak widzę, że np. koleżanka ma problemy z włosami, paznokciami czy cerą to wiem jak jej doradzić, jaką pielęgnację zalecić czy podsunąć fajne produkty czy do do pielęgnacji czy do makijażu dla mnie kosmetyczka, która nie wie co doradzić klientce to tępa dzida a nie kosmetyczka

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Gejszalicious a na drugim wzorniku te dwa kolory koło granatu to też syrenka? Te krople wody to po prostu woda czy jakoś lakierem zrobione? Bo fajnie to wygląda. I ten kameleon też jest śliczny i ciekawa jestem czy to brokat czy taki lakier. I ten na lewo od granatu to też brokat czy lakier holo?

Sorki za odpytkę ale podobają mi się te kolorki
ten granat i pozostałe to pyłek syrenkowy na czarnym kolorze - 1 - opalizujący na niebieski-fiolet/róż, 2 (kameleon) - to pyłek opalizujący na złoty (ta typowa syrenka), 3 - dwa poprzednie pyłki zmieszane, na to matowy top (zwykły lakier matowy) i na to pędzelkiem zrobione kropelki topem (chyba IBD Intense seal do żeli i akryli, ale nie jestem na 100% pewna)
a te holograficzne to pyłek holograficzny na białym, szarym i czarnym kolorze
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora