Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 18:08   #428
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: regulacja brwi - Kraków

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;6917551]czego?wosku? w tak delikatnej okolicy oka? toż to straszny crime i niesamowity ból - tam się używa tylko pensetki, ewentualnie można na stałe usunąc włoski prądem, ale wosk? a nożyczek po co używa?

jeśli chodzi o moją kosmetyczkę, ma gabinet za Krakowem i jest tak zakamuflowany ze nikt tam nie trafi, ja sama miałam poważne problemy. Żeby to miało sens, przynajmniej 2-3 tyg nie można ruszać brwi w ogóle, im dłużej tym lepiej, bo jest z czego formować nowy łuk. Przede wszystkim chodzi o te włoski z dołu na początku łuku, bo stamtąd zazwyczaj namiętnie kosmetyczki wyskubują za dużo i dlatego nie ma tego efektu rozłożystego łuku, o który chodzi Kaska86, tylko wychodzą półokrągłe i nadają twarzy smutny wygląd.

Przeważnie, ze względu na odległość jeżdżę z jakąś koleżanką, żeby jej pokazać gdzie to jest. Jeśli któraś z was jest chętna i dysponuje samochodem, może pojechać ze mną. Wybieram się za jakieś dwa tygodnie, jak coś proszę pisać na PW.[/QUOTE]

Kiedyś w jakimś programie w tv widziałam właśnie regulacje brwi - woskiem.
W jakiej miejscowości jest ta kosmetyczka?
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując