Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anglia cz. II
Wątek: Anglia cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-22, 23:25   #2871
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
z Winchester, blisko Southampton.
Mój kumpel pracuje w Winchesterze. A ja mieszkam w Soton,ha co zresztą wiesz.



[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1058123 3]szien: to calkiem blisko mnie mieszkasz [/quote]
A ty skąd jesteś??



Cytat:
Napisane przez bajkamrowa Pokaż wiadomość
atka tak do Bournemouth sie przeprowadzamy...juz w nastepnym tyg

ale do Soton czesto bede przyjezdac (tzn na ile czas mi pozwoli bo mam zamiar pracy szukac i do szkoly isc) do znajomych...znudzilo mi sie Soton troszke chociaz mam sentyment bo moj Synek sie tu urodzil...
pozdrawiam...
O prosze. Jak było ciepło,to często z tż-tem i znajomymi jeżdzimy na plaże do Bournemouth. Fajnie tam jest. My myslimy o przeprowadzcce do Machesteru.
To spoko,że będziesz często przyjeżdzać do Soton,a no tak sentyment pozostaje. A gdzie pracowałaś jeśli można wiedzieć??A ty wiesz,że dwie agencje padły;Taurus i Flame. Dużo ludzi straciło prace.








Apropo pomcy innym,to pisałam że byłam z kumpelą w przychodni i babka angielka lekarka pytała się,czy jestem z nią po to by jej pomóc,powiedziałam że tak.
Jestem tu prawie rok ( szybko zleciało) i mój angielski uważam za ok,bo i rozumiem i się dogadam,tyle że ja uczyłam się przez 4 lata ale w podstawówce,więc dawno temu noi jakoś dałam/daje rade.Zresztą,raz a to było na drugi dzień od przyjazdu tż chodził ze mną po agencjach,a potem zostałam rzucona na głęboką wode i musialam sama sobie radzić.Dla mnie to ignorancja,jak ktoś tu pare lat w Uk i mało zna angielski.Anglików nie ma co sę bać,są wyrozumiali,ważne by dużo z nimi gadać nawet o dupie maryni,to oni uważają że o spoko zna angielski,pogadać z nią można.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora