Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta zasadowa!! odchudza i odmładza.....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-25, 16:29   #17
Lilinka Maja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta zasadowa!! odchudza i odmładza.....

Polecam przepisy, które znajdują się w książce Roberta O. Young i Shelley Redford Young "Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć... przełomowy program odchudzający - cud równowagi pH". Tytuł jednoznacznie wskazuje na cel diety, jednak należy pamiętać, że dieta ta jest przede wszystkim uzdrawiająca. Chudnie się na nie tylko wtedy, gdy ma się coś do zrzucenia. Ja np. przez pierwsze miesiące schudłam, a teraz waga utrzymuje mi się. Piszę to, żeby zwrócić uwagę, że dieta ta nie doprowadzi nas do sylwetki nienaturalnie chudej tylko zdrowo szczupłej
Jeśli nie masz dostępu do tej książki to polecam przygotowywanie dań bazując na przepisach np. Kuchni pięciu przemian. Przyznam, że osobiście nie zagłębiam się w teorię towarzyszącą tej diecie. Ale przepisy na dania są często pyszne Musisz tylko przestawić się na składniki alkalizujące, a nie zakwaszające. Poszperaj w internecie, a znajdziesz taką listę. Uprzedzam tylko, że zawierają one sprzeczne informacje. Np. dotyczące produktów z mleka koziego. Ja w takich przypadkach jem je, ale w ograniczonych ilościach.
No i co bardzo ważne - POWIEDZ STOP CHEMII w produktach. Żadnych glutaminianów, aspartamów itp. składników. Czytaj etykietki na produktach.
powodzenia!
Lilinka Maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując