Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-19, 13:38   #2565
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
jak zdecydujesz sie na zakup i zaczniesz uzywac koniecznie napisz jak Ci słuzy kremik na noc w takim razie
To podobnie jak ja...tez jestem wrazliwym alergiekiem. Musze ze wszystkim uwazac. Zawsze nowy kosmetyk na nadgarstku sprawdzam i na szyi gdzies z tyłu.
A co zamowilas z Avonu-jesli mozna wiedziec??
Ja od kilka lat mam te same kosmetyki ogolnie. Niewiele zmienia sie moj zbior. koncza sie to kupuje te same produkty.Ewentualnie nowosci np nivea, ziaja i kilka innych. jak sie sprawdza zostaja na stałe ze mna (akurat nivea jeszcze nie zawiodla i w sumie ich moge wszystko kupic i wiem,ze bedzie ok Słuza mi,wiec nie wydziwiam. Ale lubie robic zapasy-lubie miec duzo kosmetykow
Czasami kupuje cos roznych firm dla samego przetestowana jakie jest,ale najczesciej takie zakupy koncza sie oddaniem tego komus
U mnie niestety testy na nadgarstku czy szyi nie zdałyby rezultatu, bo jak ciało mam wrażliwe w małym stopniu, to twarz mocno... I test mógłby nie być miarodajny.

Zamówiłam:
- dla mnie perfumy Little Red Dress - zapach z pachnącej strony mi się spodobał, o dziwo, bo nie gustuję w owocowych zapachach. Może to przez tą jednak wyczuwalną orientalną nutę. Na co dzień używam Kenzo Jungle Elephant i to jest mój zapach, kocham go
- dla TŻ-ta perfumy Up To You dla Niego
- regenerujący balsam do ust Avon Care
- balsam do ust Color Trend Hot Chocolate
- szampon 2 w 1 nabłyszczający Advance Techniques (duży, 400 ml) - bardzo go lubię
- szampon nadający objętość Advance Techniques (też duży)
- uniwersalny balsam z woskiem pszczelim
Do tego moją ukochaną szczotkę wygładzającą z naturalnym włosiem (tak naprawdę pół naturalnym, pół normalnym ). Moją zgubiłam, a jest naprawdę w porządku. Kupiłam po niej szczotkę Khaja z naturalnym włosiem i nie jest tak dobra jak ta z Avonu. Elektryzują mi się po niej włosy, nie chcą się układać, ogólnie bardziej sprawdza się do wyczesania włosów np. przed snem.

Mam w planach zakup wielu innych rzeczy, chcę dużo przetestować, ale to dopiero po zużyciu moich
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując