Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomadkomaniaczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-19, 20:05   #767
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Dostałam dzisiaj L'Oreal - infallible lipstick w odcieniu 30 Rose. Byłam tak podjarana iż musiałam od razu się tym wymalować i przetestować. Kolor jest piękny ponieważ jest to winna czerwień wpadająca w burgund czyli taki "mój" kolor Przejdźmy jednak do sedna sprawy, czyli do używania - nałożyłam na usta dosyć słuszną warstwę pomadki i po chwili miałam skorupę na ustach, szminka "weszła" w każdy rowek ust i wyglądało to mało atrakcyjnie Szybko to usunęłam i zaaplikowałam małą ilość, delikatnie roztarłam. Odczekałam minutę ( jak jest to zalecane) i położyłam balsam. Pomadka rzeczywiście nie zostawiła żadnego śladu ani na kubku, ani na ustach mojego chłopaka, ani na policzku ani w żadnym innym miejscu, które przetestowałam Po 30 minutach od aplikacji poczułam, że moje usta są bardzo suche, spojrzałam w lusterko i co tam zobaczyłam? Wysuszone na wiór usta "ubrane" w winną czerwień, które raczej nie były zachwycone z takiego obrotu sprawy Szybko zeskrobałam ten kolor z ust i nałożyłam grubą warstwę pomadki ochronnej żeby ich już dłużej nie katować. Nie jestem zadowolona z tego produktu. Będę go dalej testowała ale nie wróżę mu świetlanej przyszłości w mojej kosmetyczce
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując