Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepszy antyperspirant - bez aluminium!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-07, 20:17   #3
normatywna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepszy antyperspirant - bez aluminium!

Cytat:
Napisane przez Maryann666 Pokaż wiadomość
Ja aktualnie używam dezodorantu w sprayu Alterra jojoba i szałwia. Nie działa cały dzień, jest tylko dezodorantem, więc pot i tak się wydziela, ale kilka godzin chroni przed przykrym zapachem.
No i to jest ten ból. Jeśli nie ma się możliwości odświeżenia w ciągu dnia to umarł w butach. Są chusteczki nawilżane ale nimi nie zmyjesz dokładnie zapachu potu zmieszanego z dezodorantem. Nałożony drugą warstwą daje kosmiczny zapach :/ Nie twierdzę, że Ty sobie z tym nie radzisz skoro masz opcję na umycie się w ciągu dnia..

Mi osobiście, po wieluuuuwielu próbach, przypadł do paszki Eucerin roll-on. Cały boży dzień śmigam między ludźmi, również mam bliski kontakt ponieważ czasem majstruję im przy twarzy, bez obaw, że zzielenieją z przerażenia. Niestety Aluminum zawiera ;( Coś za coś aczkolwiek będę zaglądała, może Ktoś ma w tej materii majstersztyk

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

P.S. ałun w kamieniu, stosowany po umyciu się i rano i wieczorem, ma właściwości antyperspiracyjne. Używam od czasu do czasu na podrażnienia po depilacji pach depilatorem (jest do tego bdb) i przy okazji coś tam zdziała. Później nakładam po prostu antyperspirant na skórę. Ałun jednak POLECAM, ma szersze zastosowanie
__________________
"Nietrudno być wiernym kiedy nikt nie chce się z tobą bzykać"
normatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując