Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-25, 15:15   #2149
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=22e34b797ff423390419c94 79dd7b2de1d65296b_5e224a8 24bca3;47852469]No dobrze dziewczyny, odgrzeję pewnie wałkowany już wiele razy temat, ale zaczęły gryźć mnie wątpliwości. Zamawiałam miesiąc temu na eBayu od baviphat_korea zestaw próbek kremu pod oczy Su:m37. I niby nie mam żadnych obiektywnych wątpliwości co do oryginalności, ale naczytałam się ostatnio o rozlewniach podróbek i strach mnie obleciał. Zaczęłam czytać komentarze polecanych na Wizażu eBayowych sprzedawców i wszędzie przewijają się oskarżenia o podróbki. Wiec sama zaczęłam się zastanawiać, jak to możliwe, że opłaca się sprzedawać 50ml kremu w próbkach za kilkanaście $, podczas, kiedy w słoiczku kosztuje on ponad 100$. Czy któraś z was potrafi to jakoś logicznie uzasadnić?
A jeśli tak- zastanawiam się, czy powtórzyć zakupy u baviphat_korea, czy spróbować u topinkgirl - macie jakieś doświadczenia? Sama zwykle kupuję pełnowymiarówki u iamlove-shop i jestem bardzo zadowolona, ale te próbki...mam zagwozdkę![/QUOTE]

próbki są not for sale więc nawet jak 30 próbasów jest np. za 60zł to czemu miało by się nie opłacać Pytanie skąd mają aż tyle próbek Czyżby były hurtowo rozdawane u nich. Ja zamawiałam kilka razy u topinkgirl i nie sądzę że miałam podróbki. Produkty super działają i mają ładne ziołowe zapachy tak jak powinny. Ale ona już ponoć komuś podróbki sprzedała. Najczęściej to dotyczy próbek w tych małych buteleczkach kilku mililitrowych. Choć saszetek też czasem zdarzy się że sprzedawca pośród oryginałów próbuje "przemycić" podróby.

Macie jakieś godne polecenia produkty(pielęgnacja) Sidmool albo Innisfree? Może ktoś próbował oprócz esencji z tej serii Soybean kremu lub serum?

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2014-08-25 o 15:17
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując