Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-08, 13:33   #4097
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
też widziałam ten test (swoją drogą fajnie, że ma taką serię z testami, lubię je). A mogę zapytać co Ci w nim nie odpowiadało? Może mnie to trochę otrzeźwi, bo jak na razie, po około półtoratygodniowym teście nadal widzę same ochy i achy. Dostałam sporą próbkę, a sama nie ładuje dużo na twarz także pewnie jeszcze na 2-3 użycia wystarczy
Nie mam mu wiele do zarzucenia... Jak dla nnie byl po prostu przeciętny chyba tez dosc widoczny .. Jednak wybór podkładu to tak indywidualna kwestia ze to co dla mnie przecietne u Ciebie moze byc KWC i odwrotnie nie ma co sie sugerowac opinia i jezeli juz cos masz i dziala ja tak sie zrazila. Do Bobikow które ( rich i klasyczny uwielbiam) u innych nie dzialaly wiec zaczelam sobie wmawiac ze cos jest nie tak i szukac wad

Jesli jest u Ciebie super to warto brac , bo nie za czesto trafia sie na cos nad czym mozna sie rozplynac. Zwlaszcza w kwestii podkładów ( i pielegnacji)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora