Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-09, 20:01   #1649
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak Wy to robicie ,że kryje po 1 warstwie na wzorniku.Mam ten kolor ,musiałam dać 2, na paznokciu trzeba pewnie dać 3.
A tak w ogóle to mnie ten kolor zachwycił jak Marlena wrzuciła filmik ,w rzeczywistości nie bardzo mi się podoba 😐

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
A dobrze wstrząsnęłaś wcześniej buteleczką? No ja przyznaje że krycie tego koloru mnie urzekło, wcześniejsze kolory różnych firm zawsze potrzebowały 2-3 warstw, a przy tym jedno warstwa i wszystko pokryte idealnie, zero smug czy prześwitów, ładnie wypoziomowane, no ideał aczkolwiek myślałam że kolor będzie troszke jaśniejszy



Dziewczyny wiecie może ile mniej więcej lakieru zużywa się na jedno malowanie? Chciałabym wściekłą pomarańcz która mi przyszła wymieszać z białym lakierem żeby uzyskać ładny pastel i teraz zastanawiam się ile będę takiej mieszanki potrzebować nie chciałabym zmarnować zbyt dużo lakieru, no ale z drugiej strony nie chciałabym żeby zabrakło bo ciężko byłoby dorobić mieszankę o takim samym kolorze


A drugie pytanie, czy ma któraś z Was porównanie kilku topór z ali pod względem wytrzymałości i błysku? Byłam zdecydowana na Smart, no a teraz jeszcze Madzeska kusi Perfect summer i która baza jest godna polecenia?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora