Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-17, 01:21   #825
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez marychewka Pokaż wiadomość
Dwa miesiące temu położyłam na same plamy resztówkę tego co zostało mi z pierwszej maski cosmelanu, czyli po 2 latach od jej otwarcia (pomyślałam, że co mi tam, najwyżej nie zadziała) i do tego krem dermamelan. I też poskutkowało na tyle, żeby wyrównać koloryt przed tegorocznymi wakacjami... Smarowałam na plamy dermamelan, a na całą gębiznę avenkę 50+. Okulary, kapelusz, pływanie super krótko i pod wieczór. Pomimo zastrzeżenia, że reszty ciała nie powinno się opalać, to jednak pozwoliłam sobie. I jestem przyjemnie brązowa, a pysior który ma tylko lekkie cienie dosmaruję makijażem i , czego wszystkim plamkom życzę.
Buziaki na dobranockę i dzień dobry, którakolwiek zajrzy.[/FONT][/COLOR]
: cmok::c mok:
Witaj Marychewka ,

Tak jak wiele z nas: podczytywalas forum, no i wyjasnialas

W porownaniu z Toba jestem pooczatkujaca bo tylko jednoroczna Cosmelanodermamelanka , o poludniowej z lekka urodzie , lacznie z defektami .

Juz po Twoim wstepie mam do Ciebie kilka pytan:
- na ile czasu kladlas "stary" cosmelan maske 2m-ce temu na same plamy?
- "i do tego dermamelan" - to znaczy zaraz po masce, czy juz codziennie?
- w Spain smarowalas dermamelan na same plamy: w dzien, przed wyjsciem na plaze i na to avene, czy na noc pod krem nawilzajacy? codziennie?

Pytam bo mam z lekka dosc dermamelanu2...Tez jest wiekowy (z lutego bodajze), zmienil kolor, Plamki tutaj mi powiedzialy ze mozna stosowac. Ale po rozsmarowaniu jestem zolta na twarzy.
Poza tym trzymalam go na poczatku w chlodnym/ciemnym miejscu i w koncu przelozylam do lodowki. Nakladajac zimny z lodowki na cala noc, jakby jego dzialanie sie wzmocnilo: rano wstaje rumiana , oblaze, ale jak juz obejde ze skory to cienie nadal sa

Wiem ze kazda z nas jest inna i inaczej reaguje na kuracje, szukam wiec zlotego srodka zbierajac rady tu i owdzie zamierzajac atakowac ciemniejace cienie we wrzesniu.

Dziekuje z gory za podpowiedz.
Milej nocki albo milego i chlodnego dnia
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując