Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-18, 03:32   #3865
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, potrzebuje pomocy. Od czytania recenzji już mi sie wszystko miesza.

Szukam podkladu w żółtej tonacji, poziom jasności cs buff, hm 51. Mam cere kapryśna, zmęczoną ostatnio bardzo przetluszcza mi sie strefa T, suche skórki też często się pojawiaja z uwagi na kuracje atrederem. Nie potrzebuje mocnego krycia, zależy mi bardziej na rozświetleniu. Nie znoszę uczucia lepkosci na twarzy.

Dzięki za każdą pomoc!

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Nowy true match powinien sie sprawdzic

---------- Dopisano o 04:31 ---------- Poprzedni post napisano o 04:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Hej, czy znacie podkład który by dość dobrze krył i dawał naturalny efekt? Najlepszy podkład jaki miałam do tej pory to Bobbi Brown Long-Lasting Even Finish, podoba mi się jego wykończenie i odcień Porcelain, ale potrzebuję czegoś trochę mocniej kryjącego i dłużej się utrzymującego.
Taki o ton mocniej kryjacy ale nadal super naturalny jest Guerlain Perfectionist, ale nie ma koloru...... Czy sprawdzalas long lastonga z rBR? Jest przeboski moim zdaniem, jego jedyna wada to cena....

---------- Dopisano o 04:32 ---------- Poprzedni post napisano o 04:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A co polecicie dla mnie, po 30tce z cerą wymagającą nawilżenia (więc matujące odpadają raczej) i niestety z przebarwieniami, drobnymi pozostałościami po trądziku,by nie spływało z twarzy i bez drobinek
Aha i odcienie muszą być jasne, pasował mi kolor N1 z True Match Loreala.
Jaki przedzial cenowy?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora