Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 19:44   #774
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Dziękuje za wcześniejsze analizy.

Odkąd zaczęły u mnie grzać kaloryfery, moja twarz jest w okropnym stanie. Jest przesuszona, odwodniona i potwornie podrażniona. Do tego moje oczy nadal nie doszły do siebie po zapaleniu spojówek spowodowanym kremem lipidowym Ziaji. Dlatego desperacko poszukuje kremu, który pomoże mojej skórze.

Czy mogłabym prosić jeszcze o porównanie dwóch kremów. Chodzi mi głównie o możliwość podrażnienia, zapchania skóry, podrażnienia oczu itp. Który z nich lepiej nadaje się do bardzo suchej, odwodnionej i wrażliwej skóry? Nie chodzi mi o analize składu, tylko o komentarz.

Jeden był analizaowany powyżej

Vichy Nutrilogie 2
Aqua, Glycerin, Prunus Armeniaca, Isocetyl Stearate, Cyclopentasiloxane, Butyrospermum Parkii, Sucrose Tristearate, Hydrogenated Polyisobutene, Petrolatum, Polysorbate 61, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cera Alba, Passiflora Edulis, Macadamia Ternifolia, Carbomer, Glycine Soja, Triethanolamine, Methylparaben, Coriandum Sativum, Arginine PCA, Cholesterol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Tocopherol, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Buxus Chinensis, Octyl Methoxycinnamate, Butylparaben, Parfum


La Roche Posay, Nutritic, Intense Riche
Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Alcohol Denat., Etylhexyl Palmitate, Dimethicone, Butyrospermum Parkii Butter/Sheabutter, Myristyl Myristate, Niacinamide, Peg-100 Stearate, Glycine Soja Oil, Soybean Oil, Sodium Polyacrylate, Myristyl Malate Phosphonic Acid, Disodium Edta, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2015-10-20 o 05:46
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując