Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy marcowe 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-10-20, 13:45   #82
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Jestem lutówką ale czasami Was podczytuję [emoji4] Oska jako kobieta w ciąży lekarz ma obowiązek Cię przyjąć. Jeżeli odmówi to jest to niezgodne z przepisami. Powinien Cię zobaczyć, zrobić CRP i jeżeli faktycznie masz ropny nalot na gardle potrzebujesz antybiotyku bo takie bakteryjne nadkażenia mogą być groźne w ciąży [emoji53]
A co do płci to dzieciaki lubią robić psikusy [emoji28] W pierwszej ciąży miała być dziewczynka a jest chłopczyk, teraz na 95% miał być chłopczyk a już 3x potwierdzona dziewczynka także już nie wierzę w to wczesne określanie płci 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć! Zawsze raźniej, jak nas więcej, poza tym jak TP na koniec lutego, to kto wie, kto wie.. Może i marzec się trafi

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Tak wiem, dzis w końcu podczas teleporady lekarka rodzinna sama mnie uświadomiła, że mimo covid mam przyjsc bo chcą sami obejrzeć gardło no No zapisala mnie na jutro rano. Tak więc nadzieja jest.
Ja tez dlugo nie znałam płci, jakoś około 16tc dwóch niezależnych lekarzy stwierdziło ze dziewczynka. No i mam już wozek, w kwiatki, jak będzie chlop to jego życie od urodzenia będzie usłane różami [emoji28]

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
U nas właśnie na I prenatalnych i później koło 16 tyg. niby bardziej był chłopak, nie na 100%, ale.. A tu teraz w 19 tyg. zonk. Ja to ryczałam też dlatego, że od dziecka chciałam mieć synka, a to nasze jedyne dziecko będzie, więc.. no trudno się mówi
Oska, zdrówka!! Nie daj się wiruchowi
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując