Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - poplamione majtki - zdrada?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-07, 09:41   #90
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Na takich lekcjach wlasnie sie powinno mowic jak sie w ciaze zachodzi i co robic,zeby jej nie miec,zwlaszcza keidy sie jeszcze do szkoly chodzi
Ja stara chyba nie jestem, więc te zajęcia miałam całkiem niedawno (jakieś...7-8 lat temu?) i prowadziła to szkolna PANI PEDAGOG, która na pytania o pigułki antykoncepcyjne mówiła, że to zło, które zabija nienarodzone dziecko i nie dało sie jej przetłumaczyć, że nam nie o wczesnoporonne leki chodzi, nie o tabletki PO, ale o antykoncepcję hormonalną.

A kwestia zabezpieczenia przed ciążą dla tej Pani była prosta - nie ma się co zabezpieczać, bo przecież SEKS SŁUŻY DO ZACHODZENIA W CIĄŻĘ, a kobiety nie posiadają popędu seksualnego, więc nie odczuwają potrzeby uprawiania seksu, w związku z czym każda szanująca kobieta poczeka na męża, któremu odda się po slubie w celu zajścia w ciążę.

Tak mniej więcej to wyglądało

I najlepiej wspominam zajęcia, na których wyrzuciła mnie za drzwi, bo "za takie demoralizujące obrzydliwości jakie ja opowiadam to powinnam się cieszyć, że mnie ze szkoły nie wyrzucą" (najbardziej "elytarne liceum w mieście, hue hue hue)...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora