Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-11, 14:22   #4357
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A to sory, zwracam honor
Byłam przekonana, że chodzi o małe kociaki urodzone u Ciebie (szczególnie, że właśnie tego słowa użyła - kociaki).
Niemniej jednak nadal uważam, że bezpieczniejsze byłyby w domu i nigdy zdania nie zmienię.

Nikki - szczerze? Chciałabym mieć dwustumetrowy dom i dwadzieścia rąk żeby móc pomóc jak największej liczbie kotów, ale nie mam ani domu, ani tylu rąk. A dlaczego? A dlatego, że (jak widzę w przeciwieństwie do Ciebie) jestem świadoma tego, co się dzieje w schroniskach, azylach, przytuliskach. Nie we wszystkich to oczywiste, ale część z nich, to zwykłe umieralnie. Tak, właśnie umieralnie, w których zwierzaki odchodzą w brudzie i potwornym smrodzie, często z głodu lub chorób. Naprawdę dziwisz się dlaczego chciałabym je stamtąd zabrać?
Kto by nie chciał? nie o to mi chodzi, że nie wiem co dzieje się w schroniskach, ale od razu nie można mieć 20 kotów.. nie dziwie się, sama bym chciała, ale pewne granice trzeba zachować
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
jak są wychodzące to płeć nie ma znaczenia ;-)
no niby nie, ale jak siedzą w domku ze sobą to przydałoby się
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora