Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-25, 20:01   #11
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
I ja się zamelduję; w poprzedniej części trafiłam w środek dyskusji nt. koloru włosów- jakiś czas temu wymyśliłam sobie, że chcę uzyskać popielaty, szarobrązowy, świetlisty kolor, tylko pytanie, jak i czy w ogóle można coś takiego osiągnąć dla naturalnego ciemnego brązu Jestem już po ściąganiu koloru i dwukrotnym rozjaśnianiu, jeszcze mam włosy na głowie, chociaż zastanawiam się, jakim cudem , ale szczerze zaczynam wątpić, czy trafię na chłodny kolor, bo póki co wszystko spłukuje się do rudości. Zrobię jeszcze może 2 podejścia i najwyżej wrócę do natury. Póki co mam też problem ze szminkami, bo to co pasuje brunetce, niekoniecznie sprawdza się dla jaśniejszego koloru
jeszcze raz mogę polecić goldwell kolor silver brown są też pewnie w ich palecie i ciemniejsze odcienie chłodne, ten akurat to średni brąz. Szminki akurat łatwiej testować niż farby

poszukując jasnego kremu bb często się sugeruję zdjęciami azjatek, a na ich ciemnych buziach wszystko wydaje się takie jasneee np u tej, buzia jak u mulatki to każdy krem się bardzo jasny wydaje
http://bernice-oops.blogspot.com/201...-bb-cream.html

10 saszetek tego kremu jest właśnie w rozbiórce, pewnie wcale super jasny nie jest ale mnie od dawna korciło by ten słynny kremik wypróbować

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2011-12-25 o 20:11
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora