Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-26, 15:45   #30
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Używasz N2? Toż to bardzo ciemny podkład, nie dziwię się wcale że może Ci się wydawać zbyt ciemny Dla mnie n1 jest za ciemny a n2? Brrrrr....

Co do połączenia ciemnych brwi i jasnych włosów, to według mnie wszystko zależy od typu urody i koloru naturalnych włosów. Mam koleżankę, naturalnie jasną blondynkę i ona ma ciemną oprawę oczu. W jej przypadku wygląda to ślicznie. Z kolei strasznie drażniły mnie ciemne i wyraźne brwi u naszej byłej miss Rozalii Mancewicz
Wydawał mi się w miarę jasny, gdy użyłam próbki w Douglasie (ach, to sztuczne światło ). A jak się nim umalowałam w domu i wyszłam na dwór, to z przerażeniem stwierdziłam, że jestem niemal brązowa na buzi. No, ale to było jeszcze latem, kiedy twarz była nieco opalona. Teraz ta różnica jest jeszcze bardziej widoczna.

A jaki podkład byście poleciły? Pytałam już o to w wątku dot. podkładów. W sumie nie mam jakiś wielkich problemów z cerą - prócz paru drobnych przebarwień lub płyciutkich blizn (które leczę z powodzeniem i wyraźną poprawą) - jedynie nierównomierny koloryt i widoczne wągry w strefie T niszczę efekt dlatego jednak muszę wybierać bardziej kryjące podkłady.

Cera jest typowo zimna - jasna oliwka z miejscowo występującym zaróżowieniem, które jest widoczne w świetle dziennym i niekiedy się pogłębia przez np. użycie zbyt ciepłej wody lub ostrego środka myjącego / mechanicznego np. peelingu.

A jeżeli chodzi o brwi, to to troszkę głupio wygląda w świetle dziennym, gdy moje włosy są bardziej żółte. Chcę mieć takie, jak lachon w moim awatarze - wtedy będę w pełni usatysfakcjonowana.

BTW: jak mijają święta? Ja już pękam z obżarstwa, ale muszę sobie pofolgować jeszcze, bo od nowego roku biorę się za dietę.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
WhiteGyaru masz piękne oczy a brwi wcale nie są takie bardzo ciemne, w sam raz, podobne do moich no a ten podkład l'oreal jest ciemny choć do niektórych w magiczny sposób nawet ciemnidła się dopasowują
Na początku jest bardzo ciemny, ale później faktycznie nieco blaknie. Może to jest ta magia "true match"?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez magste_ Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi ,czy też zauważyłyście,że na bladej dłoni bardziej widoczne są pomalowane paznokcie ? Niesamowicie wygląda blada rączka + krwistoczerwony lakier na paznokciach


Ja jeszcze uwielbiam fiolet i granat / chabrowy kolor.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora