Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-28, 13:55   #1059
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
nutusia16,

Mam do Ciebie pytanie. Chciałabym mieć kolor jak Doutzen Kroes!

Zawsze farbowałam na kolor brąz. (niby mam ciemny blond naturalny,taki jakiś "mysi") i Ostatnio byłam u fryzjerki i mi rozjaśniała- stwierdziłam,że chce blond! Rozjaśniły mi się włosy bardzo ładnie, tylko końcówki zostały trochę brązowe (fryzjerka mówi,że najwięcej wchłaniają farby) i jak mi nalożyła blond to się przestraszłam, nic dziwnego nigdy nie miałam tak jasnego koloru. I mówię do niej ja tak nie wyjdę i mówi,że mi lekko przyciemni i nie bd powrotu - więc się zgodziłam. Nałożyła mi Mocca cafe ( nie wiem dlaczego ludzie mówią,że to ciemny kolor u mnie wyszedł taki jak ciemny blond który świecą jak psu jajca)xD. I teraz pytanie brzmi czy uda mi się uzyskąć kolor taki jak ma Doutzen Kroes? Chyba nie muszę rozjaśniać ich jeszcze raz skoro już to robiłam. Kolor mi się zmył i teraz jest jakiś za bardzo święcący ;/ PS. Kurcze nie wiem jak wstawić zdjęcie ;/ jeśli ktoś pomoże to wstawię,żeby przybliżyć całkowicie obraz wszystkiego. Proszę wybaczyć za takie zdjęcie ale lepszego nie mogę znaleźć. Kolor oczywiście po miesiącu się zmył więc jest bardzo jasny.
Kolor może być dość jasny, ale nie wystarczający aby uzyskać taki kolor jak chcesz. Czy to zdjęcie dodałaś po wizycie u fryzjera czy nie? Bo jak nie to fajnie jakbyś dodała te z obecnym kolorem twoich włosów Będzie mi wtedy łatwiej Ci pomóc
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując