Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-23, 10:40   #66
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
dagrill daje linka do mojego watku na wizazu.Zobaczysz, co zaecydowala fryzjerkA
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...94#post5354294
P.s. widze, ze Ty tez za oceanem???Blackpool, bylam tam dwa razy i bardzo mi sie podobalo
Ogolnie uwazam, ze z pomaranczowo-bialo-zoltych wlosow naprawde ciezko zrobic porzadny blond i chyba nie ma wyjscia jak pofarbowac sie na braz i czekac.Wampirek6 moja fryzjerka stwierdzila,ze mozna sie juz zglosic po miesiacu od farbowania na braz, widocznie zalezy od umiejetnosci fryzjera i farb jakich uzywa.

A jednak braz Widzialam Twoje zdjecia na tamtym watku i musze powiedziec ,ze ciezko zdecydowac w ktorym kolorze lepiej ,bo naprawde pasuja Ci i ciemne wlosy i blond.To juz tylko wlasnie zalezy w czym sie czujesz lepiej Zrob jakies fotki i pokaz sie w nowej fryzurce A tak w Blackpool jestem Podoba mi sie tutaj ,ale troszke zimno i wieje A w Manchesterze nie bylam ,ale chce sie wybrac.Warto?A co do wlosow ,to ja wlasnie prawie calkiem wyszlam juz z zolci i lepiej sie czuje w blondzie zdecydowanie Pozdrawiam
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując