Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 11:23   #68
axelka
Raczkowanie
 
Avatar axelka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole / Berlin
Wiadomości: 391
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Ja ,to chyba jakies rekordy pobilam.Przez pare lat bylam blondynka i cos mnie napadlo ,postanowilam sie zrobic na czarno.Spodobal mi sie efekt i przechodzilam tak rok..Jakies dwa tygodnie temu jednak stwierdzilam,ze ,to trwa juz za dlugo i zamarzyla mi sie platyna na glowie.Kupilam w sklepie dekoloryzator L'oreal i wyszly mi bardzo ciemno rudawe ,mahon mozna powiedziec.Na drugi dzien polecialam po drugi dekoloryzator wyszly troche jasniejsze.Zeby sie nie rozpisywac za bardzo powiem w skrocie ,ze w gruncie rzeczy zrobilam 5 razy dekoloryzatorem wlosy,2 rozjasniaczem ,4 razy farba w przeciagu 2 tygodni!!!Sama po prostu nie moge w to uwierzyc!!Wlosy mam spalone strasznie.A efekt.Sa bardzo,bardzo jasne ,ale zoltawe.To byl jakis horror.Dwa tyodnie chodzilam z totalna marchewka na glowie,wygladalo ,to tak strasznie ,ze nie moglam na siebie patrzec...Nigdy chyba wiecej nie zrobie wlosow na czarno..To byly dwa tygodnie strasznej meki..Mi osobiscie sie podoba taki zupelnie bialy ,totalnie jasny.Taki jak ma Christina Aguilera.Nie wiecie czym uzyskac taka biel ,ale wlasnie bez popieli.Taka juz bardziej wpadajaca w zloto?

Jaka szkoda ze tego nie widzialam
ale nie martw sie ja teraz mam na glowie zlote wlosy i platynowe az fioletowe pasemka
__________________

,,Always look on the bright side of life''



Gruuuubas !

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0
axelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując