Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-20, 07:00   #2044
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Korinki (odrost na paznokciu i czerwony kinol dodatek do kompletu).
Nie cytujcie proszę, za minutę usuwam
aaaale ślicznotka z Ciebie Zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam jakoś myślałam że masz jasne włosy

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mam problem egzystencjalny
klikać nie klikać oto jest pytanie

chcę torebkę
skąd kasę wziąć noooo

mysz złapana?


wkurzyła mnie Venezia zakładałam wczoraj konto, zrobiłam zamówienie na maila potwierdzenie zamówienia ani nic nie przyszło. Ale jak się zalogowałam na ich stronkę to zamówienie było i wszystko ok. Wczoraj wieczorem system twierdził że nie ma takiego maila w bazie jak mój i nie dało się zalogować dziś od rana to samo potwierdzenia zamówienia ni ma, numeru nie znam no i co teraz?

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

dobra spadam, bo znowu mam postotok pokawowy




skoro o pogodzie mowa to w krk nie najgorzej nie pada, wg mnie cieplo ( 13 stopni
amyz jest offline Zgłoś do moderatora