Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-13, 20:14   #441
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja osobiscie uwazam ze w pielegnacji trzeba stawiac na zluszczanie i nawilzenie oraz na natluszczenie jesli jest taka potrzeba. Do tego ochrona przed sloncem. Jezeli skora nie jest juz dojrzala i zniszczona to to powinno wystarczyc. Do tego obserwacja swojej buzi.
Ja nawet tego nie jestem pewna, czy to złuszczanie także potrzebne. Faktem jest, że odkąd stosuję kwasy coś mi się na twarzy pozmieniało i np kolorówka (róże) mi się w większości utlenia.

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię. Sama jestem osobą, która poczatkowo leczyła trądzik antybiotykami, aż po hormony. Od kilku lat stosuję peelingi kwasowe, kremy z kwasami, pielęgnacja w miarę naturalna i wiesz co? Na rzęsach stanę, a zaskórniki jak były tak są. Nie kilka kropek, ale cała broda, czoło, nos i policzki. I ręce mi już opadają, bo nie spotkałam w swoim życiu żadnego specyfiku, dzięki któremu znikną. I przez to stale robię rzecz, którą się krytykuje, to samo zło, a osoby które to robią same sprawiają sobie krzywdę - ale co bym nie stosowała wiem, że jak sobie czarnych kropek nie wycisnę, to żaden krem mi ich nie zlikwiduje. Więc wyciskam je, a potem mam spokój. Znowu wyciskam, znowu spokój. To podobno straszne, ale mi pomaga, bo nie robię sobie masakry na twarzy, tylko pozbywam się tych najgorszych. Nie czuje się z tym źle, słucham tylko cery, która na gdzieś kremy

Ja też wyciskam zaskórniki otwarte, bo absolutnie nic nie jest w stanie ich ruszyć, gdybym tego nie robiła, to miałabym twarz całą w czarnych kropkach. I wcale nie widzę, żeby to mojej skórze szkodziło, a uprawiam ten proceder od dawna. Trzeba tylko uważać, żeby nie robić tego za często i dezynfekować dłonie przed i w trakcie.

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Kleotka
jest coś co mnie pozbawiło czarnych kropek, nazywa się Dudu robi je firma Shealife, ma prosty sklad i daje radę
Pierwsze słyszę o tym specyfiku, ale niektóre sklepy polecają zamiast niego Savon Noir, a to jest dla mnie porażka. Na mojej twarzy nie robiło dosłownie nic.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując