Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-25, 18:20   #1594
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie Ten zużyłam nawet z przyjemnością, może kiedy kupię.

Krem, który chyba zapycha to Mincer wygładzający. Skład dość bogaty, a takiego właśnie szukałam, ale niestety ma to swoje wady, bo poza gliceryną ma na początku Isopropyl Myristate, Caprylic/Capric Trigliceride, wyciąg z alg i sporo olejów. A Isopropyl Myristate wypryszcza mnie na 100%, ale nie sądziłam, że w kremie pod oczy też tak będzie działał. No ale pod brwią wyskoczyła mi naprawdę bolesna gula, więc nie widzę innego winowajcy.
To fajnie że tamten podpasował, kosmetyki czasem zaskakują

Co do mincer, miałam kiedyś krem pod oczy, ale z innej serii, pamiętam że to był dość konkretny kaliber, ciężki, ale dawał radę. Mialam też puder we fluidzie Bacocalmine, dobrze wspominam. Trójglicki rzeczywiście są komedogenne, a algi u mnie nakładane codziennie rozszerzają pory. Ja kiedyś się przejechałam na oleju kokosowym, bo wiedziałam, że on komedogenny najbardziej ze wszystkich olejów, ale postanowiłam pod oczy i do demakijażu oczu używać, wypryszczyło mnie po paru użyciach w brwiach
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-10-25 o 18:21
Korah jest offline Zgłoś do moderatora