Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studentki od 2017 roku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-17, 12:44   #5
201804271232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 148
Dot.: Studentki od 2017 roku

Dopisałam was

Wasp_0, do ciebie to samo pytanie, wybierasz się na jakiś obóz integracyjny? Znacie w ogóle kogoś ze swojego kierunku?

U mnie sytuacja wygląda tak, że byłam w Poznaniu kilka razy, dosyć dobrze znam to miasto, przeżyłam tu kilka imprez I ogólnie mam sporo znajomych, niektórych nawet dosyć bliskich. Ale niestety wszyscy porozrzucani na zupełnie innych kierunkach i w ogóle uczelniach </3 Więc u siebie w sumie nie znam nikogo, wybieram się na ADAPT (czyli campus, UE sobie tak to nazwało), mam nadzieję, że kogoś poznam jeszcze przed studiami. Ale jak nie to trudno, znajomi z UAM-ów i innych UP powinni wystarczyć, jeśli chodzi o życie towarzyskie :P

Niestety wszystkie najbliższe mi osoby ''zostawiam'' w Szczecinie... Możliwe, że przyjaciółka, a może nawet jeszcze ktoś, dołączy do mnie w przyszłym roku, ale to nic pewnego Kompletnie się nie boję studiów, samodzielnego życia, czegokolwiek. Tylko tak jakoś mi dziwnie na żołądku i serduszku, że będę się o wiele rzadziej widywała z osobami, które były naprawdę sporą częścią mojego życia od lat. Nie wiem jak będą wyglądały teraz nasze kontakty, szczególnie że jedna z tych osób zamierza w tym roku łączyć studia zaoczne z pracą, więc tym bardziej trudno będzie się z nią spotykać i nawzajem odwiedzać :/ Szkoda, że w Szczecinie są tak kiepskie uczelnie, gdyby były chociaż trochę lepsze, nie miałabym nic przeciwko zostaniu w moim rodzinnym mieście, mimo że kocham Poznań.
201804271232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując