Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studentki od 2017 roku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-17, 16:53   #13
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Studentki od 2017 roku

Też raczej nie będę notować na laptopie, po prostu wydaje mi się że bardziej by mi to utrudniło wszystko niż ułatwiło z racji chińskich znaków - jednak przez pisanie ich na papierze jednocześnie powtarza się ich pisownie, na komputerze jest to o wiele łatwiejsze, bo wpisuje się po prostu transkrypcje pinyin Ewentualnie też mógłbym notować na laptopie tylko na 3 przedmiotach, na których (jak się domyślam) nie będzie na 1 roku znaków (jak wstęp do językoznawstwa czy język angielski ) ale nie chce mi się w to bawić. Wolę mieć wszystko w jednym miejscu, więc albo wszystko w laptopie albo nic Ale też zamierzam swoje notatki potem przepisywać, przez liceum zdarzyło się mi już mieć takie wykłady "z życia wzięte" i po prostu trudno nadążyć bez pisania skrótami myślowymi, a parę dni później już nie wiadomo co tam w sumie jest napisane Tylko jest to dosyć czasochłonne i męczące, ale jest to też pewna forma powtórzenia materiału, zawsze przy przepisywaniu przypomnę sobie to, czego nie zapisałem bo nie starczyło czasu, zerknę do internetu po jakąś definicję itp.

Edytowane przez Beniak
Czas edycji: 2017-08-17 o 16:55
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując