Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studentki od 2017 roku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-18, 09:45   #21
201804271232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 148
Dot.: Studentki od 2017 roku

O tak, mieszkania z kimś w jednym pokoju też sobie nie wyobrażałam. Dlatego z góry odpadły u mnie akademiki, chociaż sporo osób się pytało, czy bym nie chciała, bo na pierwszym roku tak fajnie, atmosferka, poznaje się dużo ludzi Ale no jednak bardzo trudno o jednoosobowy pokoik, a być zupełnie sama tylko pod nieobecność współlokatorki + w łazience... No nie. Może z chłopakiem albo jakąś naprawdę bliską przyjaciółką (chociaż i tak byłoby ciężko), ale na pewno nie obcą osobą, to nie dla mnie :P
No i często te pokoiki są też malutkie, takie klitki, ja potrzebuję trochę przestrzeni, żeby móc kogoś zaprosić od czasu do czasu i tak dalej. Dlatego bardzo się cieszę z ''dwuosobowego'' tylko dla mnie <3

Już z jedną dodatkową osobą w mieszkaniu boję się, że będzie mi ciężko Też najpierw myślałam nad kawalerką, ale nie udało mi się znaleźć niczego w rozsądnej cenie i lokalizacji w Poznaniu, nie chcę jednak aż tak dużo pakować w wynajem, bo mam sporo oszczędności (troszeczkę mi brakuje do jakiejś kawalerki niewymagającej remontu) i raczej dosyć szybko będę się przerzucała na coś własnego, jeśli okoliczności będą sprzyjające.

Właśnie, kiedy się przeprowadzacie? Ja na pewno w Poznaniu muszę być najpóźniej 28, ale zastanawiam się, czy nie przyjechać z tydzień wcześniej. Z jednej strony chciałabym, z drugiej w Szczecinie mam w tej chwili bardzo korzystne praktyki, nie dość, że odpłatne, przyjemne, w fajnej, sporej firmie, to jeszcze powiązane z moim kierunkiem, więc chciałam je pociągnąć jak najdłużej.
201804271232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując