Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studentki od 2017 roku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-18, 14:04   #26
Yunlee
Raczkowanie
 
Avatar Yunlee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 212
Dot.: Studentki od 2017 roku

Też myślałam nad kawalerką, ale ceny mnie totalnie przytłoczyły. Poza tym mam umowę na rok, którą będę po prostu odświeżać w razie potrzeby, więc niewykluczone, że zmienię kiedyś lokal w trakcie studiów. Uwiązana nie jestem.
A co do kierunku, to jeśli chodzi o miasto, to w grę od zawsze wchodził tylko Wrocław, bo jest blisko, to piękne miasto, które lubię i tak się złożyło, że mój instytut jest na dobrym poziomie.
A jeśli chodzi o sam kierunek, to historia odkąd pamiętam, gdzieś mi się tam przewijała. W liceum miałam, jak większość, wahania, ale jak przyszło co do czego, to postawiłam na historię. Stwierdziłam, że nie ma co cudować, kiedy czuję, że to będzie dobra decyzja i tam moje miejsce. Nie chciałam przekombinować. Mam wielu znajomych z "branży", więc widzę, że wbrew pozorom, historia daje wiele możliwości. Można znaleźć naprawdę dobrą pracę, tylko trzeba działać, szukać, pytać, angażować się i starać, a nie siedzieć i czekać, aż praca sama spłynie, a potem obwiniać kierunek o jej brak.
Yunlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując