Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-19, 17:51   #713
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jaga21 Pokaż wiadomość
hej,

czy ktoś mógłby mi poradzić, ponieważ mam jeden dylemat. Obecnie mam pasemka jasne na swoich włosach o kolorze naturalnym ciemny blond, są one dość gęsto zrobione, tyle ze na końcówkach mam jeszcze pozostałości ciemnych pasemek (ciemnego brązu), bo kiedyś miałam dwukolorowe pasemka. teraz chciałam pofarbować włosy całe na blond i myślałam o farbie loreala majiblond 900s, tylko się zastanawiam czy bedą one rzeczywiście takie jasne jak na palecie, i czy miejsca gdzie mam ciemnobrązowe pasemka nie zrobią się rude?
również pisałam wyzej o tej farbie i miałam podobny dylemat. Wkońcu zrobialam majiblondem 900s i wyszlo to nawet calkiem niezle. Swoje odtsty mialam koloru ciemny blond, a calosc bardzo gesto robione pasemka. Ale pasemek w kolorze brązu nie mialam, bo nigdy nie robilam, wiec nie wiem czy wyjdzie ci rudy czy nie. Jednak na tym rozjasnianych farba sie wyplukuje a na odrostach jest taki kolor waniliowy, dodam ze robialam z oxydantem 9%. nastepne odrosty zafabuje jeszce raz tym kolorem 900s, jesli nie bedzie roznicy, to potem przejde na 901s ale z 9%, bo na 12 sie nie odwaze...

pozdrawiam
katebury jest offline Zgłoś do moderatora