Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 08:15   #1914
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Mnie się tak podobalo tworzenie tego forum
edm i ogolny, a pozniej i ja wyszukalam troszke firm i pozamawialysmy jak szalone i powstaly nowe wątki heh, cathy sie nameczyla z tym watkiem probkowym, tyle osob wlozylo wysilek w wyglad i ład na forum. A ludzie, jak ludzie, są rózni. Co nie zmienia faktu ze sie nam wszystkim udalo
Ja sie ciesze z poznania kilku maniaczek rzeczy roznistych no.
oj udało się Wam, udało
nie widziałam jeszcze tak zdyscyplinowanego forum jak to, a trochę tu już jestem
trafiłam zupełnie przez przypadek bo szukałam przepisu na schab w liściach laurowych, i mnie wcięło
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Karmelek przyjmujemy ale odwrotu nie ma, kusimy nieustannie i to nie tylko mineralami

przypomnialo mi sie ze przez Was kupilam maszyne do chleba, taki byl poczatek plotkowego wątku hehe
używasz jeszcze? bo ja mam skany książki jakby co
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja dziś tylko na chwilę wpadam ponarzekać

Zaraz mi chyba głowa pęknie, rozerwie mi ją no, chodź to może i lepiej bo wtedy przestała by mnie boleć
Aż tak intensywne bóle rzadko mi zdarzają, raczej tylko podczas napadów migrenowych ale wtedy mam też zaburzenia widzenia a teraz nic takiego nie mam
heh jednak coś z tym szlachectwem u mnie jest ponoć migrena to choroba arystokracji

Ech nawet nie mam siły zawlec się do łazienki żeby się umyć i potoczyć do łóżka spać
mam "arystokratkę" w domu a raczej miałam - migrena to koszmar także współczuję
a ból chyba z powodu zmiany aury, mnie boli już od dni kilku

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

No właśnie A potem człowiek nie wie, z której strony się za kieszeń łapać i jakie blokady na konta zakładać, coby reszty nie wydać


Embrace znam, bo.. moja córka bardzo lubiła ten zapach Taki dziewczęcy jest własnie. Embrace i Miss O Choć ostatnio z niepokojem podczas wizyty w Spehorze zauważyłam, ze mój zapachowy nałóg zaczyna się jej udzielać, bo jak usłyszałam, ze na papierek z Diamonds Armaniego skrzywiła się i powiedziała "landrynki,same landrynki za mnóstwo kasy. I pewnie nie rozwiną się za bardzo", to spojrzałam na nią z niepokojem... I chyba muszę przestać zabierać ją ze sobą na zakupy perfumeryjne
Dzieciaki jednak podchwytują strasznie nasze stwierdzenia i to nie jest coś, co mnie cieszy ...
no nie, a czemu?, będzie porządnie wyedukowana - świetny tekst

a że podchwytują to fakt - jak czasami słyszę jakiego języka używa Bati to się zastanawiam skąd on takie dorosłe słowa zna, dopiero za moment do mnie dociera, że w domu usłyszał
i żeby nie było - to nie są słowa wymagające wykropkowania
Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Ooooo zapachy nawet? Ja na lato Aqua Allegoria Mentafolia, Hermes Ogródek Śródziemnomorski, Premier Figuier Extreme, a czasami gdy wietrznie i pochmurno to i po kadziła sięgnę. I w końcu jestem zadowolona z minerałów podkłady EGM podpasowały mi jak żadne inne, wykańczam stemplując zwilzonym hydrolantem wacikiem. Dziękuje Wam, za to, że poświęcacie swój czas, dzielicie się swoim mineralnym doświadczeniem, mimo zdarzających się przykrych chwil. Dziękuję
moja droga, tu znajdziesz wszystko w pigułce

w perfumy to ja akurat się specjalnie nie bawię, bo wiele zapachów powoduje u mnie ból głowy i odruch wymiotny
perfumeria to nie miejsce do którego chadzam często, a już pracować bym z pewnością nie mogła
od lat jestem wierna Kenzo L`eau par Kenzo i zazwyczaj szukam w podobnych zapachach
na okazje Dior Poison - przywieziony z Paryża oraz Mont Blanc Femme,
lubiłam też Gucci Eau de Parfum II i zdaża mi się podkradać mężowi Cartier Declaration
w sumie dziwne gusta posiadam
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora