Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-18, 08:12   #2693
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Byłam sobie dzisiaj w Superpharmie i wiecie co? Widziałam Garnier Color Naturals w jakimś nowym opakowaniu, tzn tylko te blondy o których mówimy (111 113 i jeszcze inne) + krem rozjaśniający E0 . W sumie mnie to zdziwiło, nie miałam czasu przyglądać się czy opis się też zmienił, ale chciałam podzielić się swoim spostrzeżeniem, bo ostatnio kupowałam 111 w rossmanie i mam jeszcze stare pudło...
Ktoś kiedys pisał, że zmienia się szata graficzna i stąd były braki tych farbek w rossmannie gdy była promocja. Jak klienci wykupili stare to oni czekali na nowe już i były pustki.

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Ja właśnie dzisiaj farbowałam Garnierem Color Naturals 111. Faktycznie zmieniło się opakowanie Generalnie chciałam się pozbyć tego rudego wstrętnego koloru, ale nie robiłam sobie nadziei. I słusznie bo tylko go rozjaśnił. Ale odrosty (jasny brąz lub ciemny blond - bo sama już nie wiem) ładnie chwyciły-napewno nie tak jak na pudełku, ale trzymałam tylko 30 minut bo 2 tyg. temu robiłam pasemka i bałam się, że spalą mi się włoski Ogólnie jestem zadowolona. Polecam blondynkom, które chcą rozjaśnić sobie włoski Niestety końcówki w opłakanym stanie, ale to tylko dlatego, że nie mogłam już wytrzymać i za szybko farbowałam Wstawiam zdjęcia przed i po farbowaniu
1. i 2. przed farboaniem ( zwróćcie uwagę na ciemny odrost)
3. 4. i 5. po farbowaniu ( sorry, że w kucyku, ale nie chciało mi się dokładnie prostować|)
Widzę że masz to samo co ja... Rudy ci się lekko rozjasnił ale raczej do blondu daleko, do tego jak patrzę u innych farba dość szybko się wymywa więc zobaczymy jak długo efekt będzie się u ciebie trzymał. Odrosty chyba dobrze widzę też zrównały się z rudym? Ja miałam to samo. Chyba mamy takie same włoski
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora