Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bioderma Photoderm spf 40 spray (400ml) - nowość.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-08, 12:17   #120
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Bioderma Photoderm spf 40 spray (400ml) - nowość.

Cytat:
Napisane przez Kate30
Po prawie dwóch tygodniach z tym sprayem dziś jestem zmuszona użyć Avene. Niestety wrażenie przesuszenia się pogłębia, alkohol robi swoje. Najbardziej cierpią policzki (u mnie suche) i skóra pod oczami - strefa T za to wygląda super. O zapychanie porów tego sprayu napewno nie można posądzić.
Wygląda na to, że spece Biodermy w szale dodawania do swoich produktów alkoholu nie dokońca się spisali. Spray powinien się dobrze sprawować na cerach tłustych (ja mam mieszaną w kierunku suchej na policzkach i pod oczami).
Jest tak lekki, że cery tłuste napewno go polubią, nie natłuszcza i słabo nawilża. Sama nie wiem co o tym myśleć. Jak go oswoić i jednak nakładać na twarz bo daje duży komfort stosowania. Nie bardzo mam ochotę się z nim rozstawać.
Cery suche zatem mogą się z tym sprayem pożegnać.
Umieszczam ostrzeżenie w pierwszym poście.
Z twojego opisu wynika, że mojej skórze pasowałby. Mam cerę mieszaną: sfera T przetłuszcza się, zaś policzki i okolice oczu są normalnie (nigdy nie odczuwam tam ściągniecia po uumyciu stąd ten wniosek). Generalnie alkohol w składzie nie robi mi krzywdy, więc gdybyś chciała się go pozbyć to daj znać do końca przyszłego tygodnia, potem zamówię sobie w aptece.

Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując