Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Izotek(uwagi, postepowanie, co po nim) WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-21, 20:51   #86
fanusia92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 756
zabiegi, kwasy przy izoteku?

potrzebuję pomocy!

A więc moim głównym utrapieniem są przebarwienia/blizny po trądziku na policzkach. Czoło, broda prawie że idelane /jak dla mnie oczywiście/ a na policzkach ohyda..
Do dermatologa chodzę, obecnie jestem już pół roku na izoteku : Curacne -najmniejszej dawce. Pryszcze mi już w ogóle nie wyskakują, a jeśli już to bardzo, bardzo żadko..
Byłam u komsetyczki /medycyna estetyczna/ zapytać o jakiś zabieg, ale dowiedziałam się, że przy izoteku nie mogą wykonywać.. więc już zupełnie się załamałąm..
Od dermatologa mam zapisaną maść: Epiduo, ale nic mi w sumie nie pomaga, więc próbują na włąsną rękę.. :

Ostatnio przez dwa tygodnie stosowałam Acne-derm /przy tym filtr 30+ /wiem, trochę mały, ale za niedługo przyerzucam się jak co lato na 50/ ale zauważyłam /może sobie sama wymyślam? / takie jakby malutkie, prawie niewidoczne przebarwienie i przerwałam

Zastanawiałam się nad zastosowaniem jakiś kwasów z BU lub tonikó z kwasami, ale nie wiem co i jak, gdyż mam cerę naczyniową i wrażliwą, więc nie chcę żebvy mnie podrażniło..
Najchętniej to zaryzykowałąbym i udałabym się na jakiś zabieg, typu peeling, ale chyba to nie jest dobry pomysł? xD
Po porstu już się tak męczę /same pewnie co niektóre rozumiecie../ a z tym pudrem na twarzy to już w ogóle nie mogę znieść się ;P

POOOMOCY! Większość jest doswiadczona, więc może polecicie mi coś
fanusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując