Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-27, 06:39   #899
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny spokojnie, to zupełnie normalne że z wcześniej rozjaśnianych włosów wam się kolor wypłukuje. Może tak być nawet do pół roku aż włosy się mocniej zapigmentują. Dobrze używać przez ten czas szampony do wł. farbowanych albo dziecięce- nie wypłukują koloru.


Yatta niedobra ty...siadam rano poczytać a ty mi tu wyskakujesz z chipsami i co teraz bunny zje na śniadanie?!


Agatau ja tam jestem uprzedzona do mieszania w ten sposób naturalnych wartości urody. Z moich doświadczeń zawsze wychodzi to na niekorzyść.
Pamiętam raz babeczkę w salonie- ewidentnie zimny typ, a ona chce złoty blond Fryzjerka zrobiła jej bez słowa-kasa,kasa-
a efekt powalający zielony cień do powiek-seledyn taki, różowa szminka i te złote włosy do tego różowawa cera z szarymi podkówkami pod oczami.
Jeszcze jak miała popiel jak weszła to tragedii nie było ale potem...
i ona tak do pracy poszła. A wyglądała że wieś tańczy i śpiewa-masakra.
Jeśli kontrasty to ok, jakieś inne pasemko, albo część grzywki albo kilka pasm od spodu itp. Ale to jest tak jak srebrno-złota biżuteria- raz hit a potem już zawsze uważana za kicz.
Ale jeśli się uprzesz- wiadomo klient nasz pan - to musisz najpierw na całość nałożyć farbę naturę np. 9.0 a dopiero potem np. złoty blond 9.3
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora