Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-26, 15:57   #4592
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
seige - czy 2 cm w podpisie to długość naturalnych włosów? odrostów?
2 cm to odrost Niestety nie miałabym odwagi by aż tak radykalnie skrócić włosy. Chcę zapuszczać stale i podcinać końcówki co pół roku, a jak odrosty osiągną długość 20 cm to zetnę wszystkie farbowańce i będę stale zapuszczać już tylko swoje włoski

Cytat:
Napisane przez Smerfi Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny jeszcze raz bardzo mi miło mam nadzieję, że moje włosy Was zmotywują! już w 2008 r podjęłam decyzję, że kończę definitywnie z farbowaniem...powrót do naturalnych zaczęłam w lutym 09 od zrobienia balejażu w kolorze brązowym na moich platynowych (na zdj 1 jestem kilka dni po) ...chociaż ja chciałam pofarbować całe włosy na brąz to moja fryzjerka skutecznie przekonała mnie, że (mimo, iż obie nie jesteśmy fankami balejażu) ciężko będzie mi się odnaleźć w 100% ciemnych włosach (miała rację)...jak pewnie wiecie farba wypłukuje się bardzo szybko a dodatkowo rozjaśniacz zawsze ją przebije...tak samo było w moim przypadku...dodatkowo zdopingowała mnie przyjaciółka, która nigdy w życiu nie farbowała włosów a jej kolor zawsze budził we mnie zachwyt (zdj 2 - włosy przyjaciółki 100% natural)....nadeszło lato...włosy od słońca rozjaśniały...później gdy odrosty stawały się coraz to bardziej widoczne w większości chodziłam w kucyku chociaż najbliżsi byli zdania, że nie rzucały się w oczy....często podcinałam zmęczone rozjaśnione i bez życia końcówki...teraz moje naturalne podczas każdej pory roku zmieniają kolor w lecie się rozjaśniają, teraz w zimie ściemniały...ale wierzcie mi gdy patrze codziennie w lustro, gdy widzę swoje zdjęcia obecne i te sprzed kilku lat nie ma porównania! żaden fryzjer nie dobierze nam tak idealnie koloru włosów jak zrobiła to natura!
Będę Cię miała w pamięci przez cały okres powrotu do naturalek!
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora