Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-01, 13:47   #4015
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Moja cera: przez kilka lat maltertowana przez nadmierne wyciskanie, teraz objawiają się tego efekty: grudki, zaskórniki + tendecja do zapychania porów,
nawet nie wiem jaki mam typ cery: niby mieszana (suche - odwodnione policzki, minimalnie przetłuszczająca się strefa t) ale też wrażliwa, bardzo szybko reaguje na podrażnienie np przez źle dobrany kosmetyk lub zmiany temperatury,
to co lubie w swojej skórze to szybka tencencja do regeneracji tzn, jakiekolwiek rozdrapanie goi się w 2 dni Aktualnie lecze sie u derm. codziennie wieczorem Differin, ale prkatycznie nie działa na mnie więc pewnie derm. zmieni mi lek na Epiduo.

Moja pieleknacja. (przeszlam na naturalną, od niedawna, dlatego bede wdzięczna za wszelkie wskazówki bo jestem całkowitym laikiem )

Rano.
- Cetaphil, żel do mycia twarzy (musze zmyć lek, ktory kładam na noc)
- potem planuje przemywac twarz hydrolatem Oczarowym
- filtr spf 45 Soraya (bez Parasola)
i makijaż. Puder prasowany "mineralny" z MAC (MineralizeSkinfinishNatu ral)

Po powrocie do domu (wieczór):
-czekam na Olejek Myjący Bezzapachowy z BU, narazie będe zmywać plynem Micerlanym z Avene i Cetaphilem
-hydrolat Oczarowy (czekam na Rumiankowy- czy tutaj moge go zastosować>)
-lek od derm wzglednie: Differin/Epiduo. co drugą noc krem dr. Scheller Arganowy

W dni kiedy jestem w domu rano po umyciu twarzy daje krem nawilżający Fitomed Tradycyjny nawilżający lub EsteeLauder Hydrationist

1x na 2 tygodnie planuje robić maseczke z glinki kupionej w Organique
i potem krem nawilżający Fitomed Tradycyjny.


Co o tym myślicie?
__________________

Edytowane przez Rarrka90
Czas edycji: 2011-04-01 o 13:49
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując