Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Catrice
Wątek: Catrice
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-21, 12:40   #4715
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No i masz Wam los! Kupiłam dziś PF, ale pierwsze testy na buzi przejdzie dopiero jutro. Jednak już na pierwszy rzut oka widzę, że kolor, piękny beż zaraz po wydobyciu z pompki, po roztarciu ciemnieje i idzie delikatnie w kierunku pomarańczowych podtonów No nic, liczę na to, że jeszcze wtopi się w moją skórę jeśli ładnie go rozblednuję. Poza tym on ma strasznie taką... thick konsystencję! Jak to zobaczyłam to OMG, mało nie padłam bo w testerze taki nie był. Jednak akurat to mi zupełnie nie przeszkadza i powiem Wam, że lubię bardziej treściwsze podkłady (dlatego wolę klasycznego HM od wersji serum). Już nie mogę się doczekać, aż jutro go przetestuję. Aha i fajnie, że jest oil free a mimo to mam wrażenie, że będzie chronił zimą cerę






mnie też urzekł. To holosek z eveline nr 413
Czuprynuś i jak ten PF? Po tygodniu używania?

kurczę kurczę! To ten co go polecacie na wątku Paese. Przez Ciebie i Obsession muszę go mieć i ten złoty też
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Przecież ja się nie gniewam,Kochana PF ma w sobie trochę żółci ale przeważa jednak kolor beżowy.
Co do opalenizny-jak są wakacje i jest upalnie,to ja ja jestem murzynem i lubię taka być ale jak zbliża się jesień i zima,to wolę jednak moją jasność.Używam jasnych odcieni podkładów i brązowię się brązerami bo nie mam cierpliwości do samoopalaczy

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Długo już ich nie liczyłam więc może mam ich 20 sztuk,a nie 25 ale uwierz mi,że każdy kolor pasuje od każdego-liczy się tylko kwestia umiejętnego nałożenia na policzki.To jest moje zdanie i ja go nie zmienię i proszę się ze mnie nie śmiać ani nie wytykać palcami bo będę płakać,że nawet od Was nie dostaję wsparcia
Dzięki
Fakt, samoopalacze trochę wkurzające są zwłaszcza jak nierówno się ścierają ale chęć posiadania pięknego odcienia skóry zwyciężą i potem siedzę godzinami w łazience i trę żeby wyglądać jak człowiek
Oj tam oj tam, każdy ma swojego świra, Ty masz na róże, to chyba niegroźne
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Podkład to Rimmel ten w słoiczku jakiś nowy - ogólnie taki sobie, wyhaczyłam w promocji za 19 zł
OK dzięki
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Według mnie ten nowy podkład Rimmel jest fantastyczny.
No własnie widzę jak wszystkie chwalicie ja tylko nie mam pojęcia jaki odcień chcieć, boję się tylko że 100 będzie tragicznie blady, a 103 leci w róż a z kolei jak swatchowałam następny 200 to już jest znacznie ciemniejszy.
Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
a dzisiaj kupiłam korektor z Catrice, ciekawe jak się będzie sprawował
Który? ten w pędzlu z nowości? Mam go, ale nie przepadam - tępy jakiś.
Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
No i miałyście rację... NIE DAŁAM RADY Ale to oczywiście wina TŻ, nie umiem przejść koło Douglasa z 2 szafami Essence obojętnie
Też się bez bicia przyznaję, że czasami chodzę a solarium. Ale to głownie dlatego, że moje naczynka są bardzo widoczne i mam dużo blizn, a to wszystko a białej skórze widać z daleka, na lekko opalonej nie rzuca się aż tak w oczy. Naturalnie też nie jestem bledziochem. Jak podkład jest troszkę za ciemny to brązowię szyję i dekolt tak żeby było równo
Co to tych róży to w sumie nie spotkałam się z takim który by zupełnie do mnie nie pasował. Jeśli nawet z pozoru niepasujący odcień różu umiejętnie nałożymy i dobierzemy odpowiedni makijaż to może wyglądać dobrze Ja nie powinnam używać różowych róży przez naczynka (tzn. tak wszędzie piszą), a mam 2 takie i z powodzeniem używam.
Póki co wygrywam z photofinishem i zużywam moje podkłady, ale to tylko dlatego, że wczoraj koło natury przechodziłam z TŻ, a on nie pozwala mi tam wchodzić, a dzisiaj nie było żadnej na mojej trasie.
Też mi awantur nie robi, bo nie ma prawa - wydaje przecież swoje pieniądze. Ale zawsze się ze mnie śmieje i widzę to zwątpienie na jego twarzy gdy pokazuje mu kolejny nowy kosmetyk
Mam to samo - tragiczne naczynka.
A co do umiejętności nakładania różu zazdroszczę - ja nie posiadam. Zawsze wychodzą mi placki
Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Ja swojemu pokazuje, bo nie ma nic do gadania przecież wydaję swoje pieniądze, a nie jego. Ale mimo to miny robi dziwne. To masz niezłego farto-pecha. Mój nie odróżnia tego wszystkiego. Jak mu pokazuje, że kupiłam nowy wkład do paletki to mi powiedział 'przecież masz już taki'. W ogóle na tą paletkę patrzy jakby te wszystkie cienie wydawały mu się identyczne...
Mam to samo
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Wiem,że miałam wstawić zdjęcie róży ale niestety nie mam jak zrobić fotki bo aparat padł..Mogę jedynie wypisać Wam listę róży,które mam jeśli oczywiście nadal chcecie
Chcemy i żałujemy że będzie bez zdjęć
update: już widzę listę ja z tych co Ty mam tylko duo z elfa i Fenberry ze Sleeka (jeszcze nieśmigane) a sztuk około 10.
A powiedz Rose d'Or rzeczywiście jest taki wspaniały? bo ja się tak na niego czaję... a mam już 3 podobne.
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja nakładam PF Beauty Blenderem,który testuję już kilka dnia i powiem Wam jedno-WOW Nie spodziewałam się,że kawałek gąbki w kształcie jajka za 80 zł może sprawić iż podkład będzie wyglądał na twarzy jak druga skóra ale muszę przyznać,że tak się właśnie dzieję i jestem zachwycona
Nie kuś
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując