Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 12:16   #3698
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Ja tam po prostu wlosy bacznie obserwuje: jesli koncowki przestaja mi sie podobac to ida pod noz Wlos po podcieciu jest od razu bardziej sprezysty i blyszczacy no i cala fryzura tez nabiera formy.
właśnie! mogłabym powiedzieć, że nie muszę obcinać końcówek, bo nie rozdwajają się od kilku lat, ale widać, że są już inne po 2-3 miesiącach, bo robią się jaśniejsze od reszty włosów i słabsze po prostu. zresztą końcówki są narażone na rózne obtarcia itd, np. szale zimą
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ech... widze ze wszedzie szukasz winy, tylko nie w sobie. Ja to widze zupelnie inaczej - w ostatnich dniach dolaczylo tu sporo nowych dziewczyn i jakos nie bylo problemu ze zintegrowaniem ich z grupa. Zrozum, to jest forum, fora maja swoja specyfike i dynamike, ktora trzeba pojac. Ty wolisz sie obrazac - Twoj wybor
nic chamskiego na myśli nie miałam, po prostu napisałam jak jest... wyszukiwarka nie gryzie zresztą często jak coś wpisuję w google, to pierwszy odniśnik to wątek do wizażu tu jest dosłownie wszystko szkoda, ze większość ludzi ocenia szczerość jako chamstwo...
Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Boje się tylko, że sama bede taka matka dla moich chłopców...Dobra koniec smuty.

TwojaKokaina współczucie za chemię fizyczną..., Bożeszztymój jak ja sie cieszę, ze studia juz mam dawno skończone.Włosiątka masz ładne i fajnego bloga. Odościk niezły ale stwierdzam ze po 9 miesiącach mam większy, może to zasługo witamin dla matek wtóre wcinam od 9 miechów
na pewno będziesz dobrą matką zwykle jest tak, ze te, które mają dużo obaw, że nie podołają i boją się, ze będą złą matką, są tymi najlepszymi

a studia każdy musi przetrwać ale jest lepiej, zaczynam kumać wyprowadzenia wzorów itd. a odrost może nie jest aż tak długi, bo na początku brałam psychotropy i to znacznie osłabiło włosy niestety. wolno rosły, przez 2 miesiące tyle, co normalnie w miesiąc. i dużo włosów wypadło. wtedy tez nie brałam suplementów, ani nie stosowałam żadnych specyfików na porost. zresztą nadal nie stosuje. jedynie pokrzywa + witaminki

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
"Warto? Warto! Ale nie za często, z umiarem. I moim zdaniem - nie u fryzjera, ale to każdego indywidualna sprawa."
Jestem tego samego zdania i tego się póki co będę trzymać
to fakt, ale co za długo to niezdrowo
ale najważniejsze, że my wiemy kiedy końcówki sa złe
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora