Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki róż?
Wątek: Jaki róż?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-23, 20:09   #56
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Jaki róż wybrać?

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Chcę kupić jakiś róż, a że nie mam z nimi doświadczenia, więc na początek wolę wybrać coś "porządniejszego" niż jakiś róż z drogerii za 5 zł Mam bardzo jasną cerę i ciemne włosy, szukam raczej chłodnego różu, bez drobinek i brokatu. Głównie potrzebuję go do modelowania twarzy, chciałabym ją wyszczuplić, oglądałam filmiki na yt, wiem że mam nałożyć róż pod kością policzkową, w takie zagłębienie, które pojawia się gdy robimy dzióbek Wiem, że do modelowania bardziej nadaje się bronzer, ale chcę żeby makijaż był jak najbardziej nie widoczny, więc róż będzie wyglądał bardziej naturalnie od bronzera, szczególnie przy mojej jasnej, wręcz wampirzo bladej cerze Możecie polecić jakąś konkretną markę i odcień? Sama mam na oku Clinique blushing blush w odcieniu pink love, albo innocent peach (nie mogę się zdecydować czy wolę raczej róż brzoskwiniowy czy różowy ). Myślałam też o różach Benefit, podobają mi się opakowania ale nie wiem czy nie są to róże bardziej rozświetlające, na jakieś wyjścia, a nie na co dzień, do modelowania twarzy
Z Benefitu świetnie się konturuje Hoolą, ale dla Ciebie może być za ciemna. Z różami będzie trudniej, musisz dobrać beżowy albo jasnoczekoladowy odcień, taki z domieszką szarego, aby tworzył cień. Sporo takich ma Mac (Strada, Harmony, Taupe, ale i inne), najlepiej daj się umalować w ich salonie i poproś o dobór produktu do konturowania. Fajna jest też baza brązująca Chanel, ta w kremie, jest raczej jasna. Generalnie obejrzałabym też najjaśniejsze brązery, łatwiej wśród nich znaleźć coś do konturowania (np. "pasiaki" z letniej limitki Chanel z tego roku). Róż taki typowy to raczej wysoko na kości policzkowe albo na "jabłuszka" się naklada, aby je uwypuklić.
Na początek - wypróbuj może modelowanie przy użyciu beżowego cienia do powiek? Sprawdzisz, jak ciemny/ ciepły odcień Ci potrzebny i łatwiej będzie Ci szukać produktu typowo do tego celu.

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2012-07-23 o 20:12
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując