Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-29, 17:44   #352
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

a teraz moje będą
kurde nie wiem, ale mi się podobają co myślicie?
nadają się czy mam cosik popiłować ?
kochana idealne długość, kształt wskazujący jest mega, ale te paznokcie z reguły sa jakieś takie inne

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Poprawiłam. Wybaczcie jakość, warunków brak.
W końcu porządnie nakremuję skórki pod spodem
Powiem szczerze że nie spodziewałam się tak dobrze Ci w nich bedzie możesz nosić i takie i kwadraty. A wskazujący jest idealny - bardziej jajeczkowaty

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Trufelku mam dla Ciebie świąteczne baaaardzo spóźnione pazurki. Mam nadzieję, że nie będziesz się za nie gniewać - poświęciłam na nie naprawdę dużo czasu, a i tak nie wyszły jak chciałam.
wg mnie niepotrzebne te kropki na kciuku i serdecznym, ale ogólnie bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
O właśnie, właśnie chyba Anula kiedyś to tłumaczyła...hmm
no w zasadzie to żadne cuda -piłowanie w mocny kwadrat temu sprzyja i nie piłować boków... Taki kształt jak np ma Ewałucja czy Preziu miała. Ale czy ja wiem czy u faceta to będzie dobrze wyglądać? ja jestem za krótkimi u mężczyzn, a żeby zrobić kwadrat te "rogi" muszą być trochę zapuszczone. Zależy jaką kto ma płytkę jeszcze - zaokrągloną czy bardziej na prosto.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora