Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-03, 08:33   #733
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

justynka7722 piękny kolor, ale widzę że i naturalne masz dość jasne?

ja zrobiłam kolejną kąpiel z rozjaśniaczem delii - miał byc do 5 tonów, ale oczywiście w połączeniu z szamponem i odżywką nie był zbyt mocny
po prawie godzinie byłam ruda, miejscami rudo-blond, odrostów nie ruszałam bo pewnie byłyby białe
gdyby nie ciemne odrosty, kolor wyglądałby całkiem fajnie, ale różnica w kolorach była duża, odrost na 3-4 cm więc wyglądałam jak dawno niefarbowana blondyna
ściąłam włosy u fryzjerki, żeby pozbyć się najmniej rozjaśnionych końcówek, z którymi nie chciało mi się już walczyć...
następnego dnia pofarbowałam średnim blondem alfaparf - kolor wyszedł dość ciemny, prawie identyczny z moim naturalnym, niestety mało zdjął mi rudości, następnym razem wezmę blond 7.1 a nie 7.0, może trochę mi ochłodzi kolorek
wstawię zdjęcia w wolnej chwili - jestem teraz zadowolona z włosów, choć chciałabym jaśniejszy, taki naprawdę blond na poziomie 8-7, złoty, ale nie rudy
nie wiem jaką farbą to uzyskać żeby nie rozjaśnić włosów za bardzo i nie musieć znowu ich czymś przyciemniać lub szybko walczyć z odróżniającymi się odrostami
boję się że blondy na poziomie 7 wyjdą mi z kolei zbyt ciemne, prawie brązowe
marzę o kolorze takim jak z załączniku, może odrobinę ciemniejszym...
podonie wygląda farba nectra kolor pralina - niektórym wyszedł on jednak brązowy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (11,5 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez emma-e4
Czas edycji: 2014-05-03 o 08:45
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując