Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-12, 01:22   #735
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Witam,

Czytam i czytam o dekoloryzacji i kapielach ale gubie sie.
Prosze o pomoc.
Czym sie rozni jedno od drugiego?
I gdzie te specyfiki sie kupuje? Czy dekoloryzacja to poprostu rozjasniacz w proszku? Taki ze skelpu fryzjerskiego co sie uzywa do blond pasemek albo co jeszcze Joanna ma w swoich wydaniach blondow?
Bardzo prosze kogos o nakreslenie co i jak. Staralam sie czytac watek ale calosci nie dam rady bo strasznie duzo tego a i pewnosci nie mam czy cos bym znalazla bo mam wrazenie, ze wszyscy tu wiedza o co chodzi z dekoloryzacja i kapielami rozjasniajacymi oprocz mnie

Ja mialam blond i na ten blond juz kilka ray polozylam fryzjerski wella clour touch ale nie utrafilam jeszcze kolorem i jestem na poziomie miedzy 7 a 8 z palety barw. Raczej naturalne kolory wybieralam ale teraz mam siny kopekowy róz. Wiec chce sie tego pozbyc i do jakiegos srednio jasnego blondu dojsc. Taki nie najasniejszy jaki jest w paletach tylko moze o stopien ciemniejszy.

Czekam na porady. Fryzjer chcial mnie skasowac 500zl. Czy to normalne ceny? Ale nie przekonal mnie doborem koloru wiec nie zdecydowalam sie na "zabieg"

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na podpowiedzi bo odrost coraz wikeszy z dodatkiem siwizny a ja dalej rozwiazania nie mam.
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując