Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konieczna interwencja, liczę na Waszą pomoc :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-28, 16:32   #1
Natt1992
Zakorzenienie
 
Avatar Natt1992
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 028

Konieczna interwencja, liczę na Waszą pomoc :)


Z zamiarem zmian noszę się od jakiegoś czasu i nie mogę ruszyć z miejsca. Kto pomoże jeśli nie wizażanki?

Moim głównym utrapieniem jest fryzura. Od zawsze mam na głowie coś bliżej nieokreślonego. Włosy są nieregularnie falowane, aktualnie zapuszczam grzywkę ale chyba zrezygnuję z tego pomysłu i znowu zetnę ją na bok z racji wysokiego czoła. Na zdjęciu pokracznie podpięta. Nie wiem w jakim stopniu skrócić włosy i czy skusić się na cieniowanie. Są dość zniszczone, bynajmniej nie stylizacją (nie używam suszarki/lokówki/prostownicy) ale codziennym myciem (które niestety jest konieczne). Farbowanie odpada.
Dość irytujący jest także fakt, że ludzie z którymi spotykam się w pracy dają mi 15-16lat. Ja wiem, że wiele osób chce wyglądać młodziej ale nie przesadzajmy

Wrzucam zdjęcie bez makijażu. Na zdjęciach zawsze mam przyćpany wzrok... Na co dzień używam podkładu + korektora + bronzera + tuszu + cieni do brwi + tintu (lubię mocno podkreślone usta). Nie potrafię używać niczego innego i nie chciałabym zrobić sobie krzywdy. Poza tym nawet z mgiełką utrwalającą i bazą makijaż średnio trzyma się mojej twarzy.
Jeśli chodzi o ubrania to w mojej szafie króluje czerń i ciemne chłodne kolory.

Liczę na Wasze rady - brwi proszę zostawić w spokoju, minęły 3 tygodnie od mojej ostatniej wizyty u kosmetyczki i jutro się wybieram

kolor włosów: chłodny blond
oczy: bliżej nieokreślone, bywają zarówno zielone jak i niebieskie
karnacja: wręcz trupio blada
cera: problematyczna, tłusta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2706.jpg (94,0 KB, 531 załadowań)
__________________
aktualna wymiana
Natt1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując